| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 4x | Zobrazení celkem 2 261 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Kross |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2020 |
| Vloženo | 17.3.2026, 14:09 |
| Editováno | 23.4.2026, 15:00 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 2.5.2026, 14:24.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.