| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 5x | Zobrazení celkem 1 305 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | AGang |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Rok výroby - model: | 2015 |