| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 9x | Zobrazení celkem 2 798 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Canyon |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 28.4.2026, 18:31 |
| Editováno | 28.4.2026, 18:31 |