| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 2x | Zobrazení celkem 1 734 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Canyon |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2021 |
| Vloženo | 15.4.2026, 23:11 |
| Editováno | 11.5.2026, 19:24 |