| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Cannondale |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2026 |
| Vloženo | 18.1.2026, 09:13 |
| Editováno | 28.3.2026, 13:56 |
| Aktualice pozice | 27.3.2026, 08:00 |