| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 36x | Zobrazení celkem 35 937 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Cannondale |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 29.3.2026, 21:26 |
| Editováno | 15.4.2026, 13:24 |