| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 18x | Zobrazení celkem 7 358 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Superior |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2021 |
| Vloženo | 6.4.2026, 11:58 |
| Editováno | 6.4.2026, 11:59 |