| Tel.: | |
| IČ: | 08845018 |
| Web: | https://silnicky.cz/ |
Prověřená repasovaná silniční kola se zárukou za slušnou cenu.
Prodej, výkup, bazar, půjčovna a servis kol.
| Aktivní inzeráty 19 | Inzerováno 1 019x | Zobrazení celkem 645 746 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Superior |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |