| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 2x | Zobrazení celkem 422 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Author |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Rok výroby - model: | 2018 |