| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 64x | Zobrazení celkem 43 752 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2022 |
| Vloženo | 12.5.2026, 17:34 |
| Editováno | 12.5.2026, 17:34 |