| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 2x | Zobrazení celkem 619 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2018 |
| Vloženo | 11.12.2025, 12:11 |
| Editováno | 15.4.2026, 22:15 |