| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2022 |
| Vloženo | 30.4.2026, 05:59 |
| Editováno | 30.4.2026, 06:07 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 5.5.2026, 06:07.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.