Prodám zapletená 29" kola vhodná na trail, enduro. Kola jsou v Boost standardu s ořechem SRAM XD.
Přední kolo: Ráfek Ibis + náboj Ibis (Boost 15x110 mm) Zadní kolo: Legendární odolný ráfek DT Swiss EX 511 + náboj Ibis (Boost 12x148 mm) Ořech: SRAM XD (pro 11/12s kazety SRAM GX, X01, XX1 atd.) Uchycení kotoučů: 6 děr Přední kolo: Ve skvělém stavu, ložiska jdou hladce, ráfek bez deformací.Zadní kolo: Ráfek EX 511 je bez prasklin, ale kolo má drobnou osmičku a ložiska v náboji vhodná výměna. Na výpletu je několik drátů odřených a lehce ohnutých. Zadní kolo vyžaduje základní servis (centrování, ložiska, pár nových špic), Bezdušový systém: Na obou ráfcích je zcela nová bezdušová páska a jsou osazeny bezdušové ventilky.
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát