| Tel.: | |
| 68559909 |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 32x | Zobrazení celkem 27 172 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Trek |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 1.4.2026, 13:42 |
| Editováno | 1.4.2026, 13:42 |