| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 9x | Zobrazení celkem 2 757 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Polygon |
| Barva: | Oranžová |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |