| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Ridley |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 12.5.2026, 12:13 |
| Editováno | 12.5.2026, 12:14 |