| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 2x | Zobrazení celkem 2 395 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Banshee Bikes |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Rok výroby - model: | 2015 |
| Vloženo | 12.1.2026, 18:59 |
| Editováno | 13.4.2026, 04:00 |