| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Santa Cruz |
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2018 |
| Vloženo | 26.4.2026, 17:07 |
| Editováno | 26.4.2026, 17:08 |