| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 48x | Zobrazení celkem 52 107 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 10.3.2026, 22:00 |
| Editováno | 2.4.2026, 16:24 |