Prodám 2x jeté zadní kolo DT Swiss, skvělé na časovku nebo dlouhý triatlon.
Jeté jen na Grizzlyman Half a Moraviaman 226, jeté jen za sucha. I s originálním pláštěm - 28mm Conti GP 5000 TR (ten byl jen na Grizzlyman half) a originální TPU suší.
I s originálním bezdušovým ventilkem a a XDR ořechem. Včetně originálního vaku na kolo a manuálu.
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát