| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2014 |
| Vloženo | 15.12.2025, 21:04 |
| Editováno | 23.4.2026, 21:51 |