| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 5x | Zobrazení celkem 4 862 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Norco |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2020 |
| Vloženo | 11.12.2025, 22:50 |
| Editováno | 23.4.2026, 23:07 |