| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 18.3.2026, 18:40 |
| Editováno | 27.3.2026, 15:17 |