| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Scott |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 28.2.2026, 20:22 |
| Editováno | 10.3.2026, 18:40 |