| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Cube |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 7.5.2026, 19:15 |
| Editováno | 10.5.2026, 19:58 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 22.5.2026, 19:17.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.