| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 20x | Zobrazení celkem 6 952 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Giant |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2022 |
| Vloženo | 7.2.2026, 16:46 |
| Editováno | 20.3.2026, 15:31 |