| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 13x | Zobrazení celkem 9 058 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Rocky Mountain |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 11.2.2026, 19:56 |
| Editováno | 27.2.2026, 10:37 |