| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Commencal |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2022 |
| Vloženo | 2.4.2026, 10:10 |
| Editováno | 2.4.2026, 10:12 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 17.4.2026, 10:12.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.