| Tel.: | |
| IČ: | 03772501 |
| Web: | http://www.kmbikes.cz/ |
Prodej a nákup kvalitních ojetých kol všech typů
| Aktivní inzeráty 29 | Inzerováno 3 305x | Zobrazení celkem 2 508 457 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Pivot Cycles |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |