| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 6x | Zobrazení celkem 2 844 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Trek |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Vloženo | 4.4.2026, 11:35 |
| Editováno | 4.4.2026, 11:35 |