| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Santa Cruz |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2023 |
| Vloženo | 15.2.2026, 07:57 |
| Editováno | 24.2.2026, 16:02 |
| Aktualice pozice | 20.2.2026, 15:08 |