| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 1x | Zobrazení celkem 429 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | YT Industries |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XXL / 23-24" / nad 58 cm / nad 195 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2020 |
| Vloženo | 20.12.2025, 15:20 |
| Editováno | 19.2.2026, 22:43 |