| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 16.11.2025, 18:48 |
| Editováno | 22.3.2026, 10:39 |