| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Canyon |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2023 |
| Vloženo | 26.7.2025, 12:18 |
| Editováno | 28.4.2026, 08:52 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 30.4.2026, 09:21.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.