| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Lapierre |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2023 |
| Vloženo | 29.3.2026, 19:20 |
| Editováno | 21.4.2026, 10:00 |