| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 33x | Zobrazení celkem 12 680 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Giant |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Vloženo | 18.5.2026, 11:10 |
| Editováno | 18.5.2026, 11:13 |