| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 23x | Zobrazení celkem 22 756 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 20.10.2025, 12:23 |
| Editováno | 13.4.2026, 09:46 |