| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 0 | Inzerováno 4x | Zobrazení celkem 3 605 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Propain |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 12.1.2026, 22:11 |
| Editováno | 4.5.2026, 12:47 |