| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 1x | Zobrazení celkem 25 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | GT |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2021 |
| Vloženo | 5.4.2026, 19:23 |
| Editováno | 5.4.2026, 19:23 |