| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Propain |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2023 |
| Vloženo | 5.4.2026, 13:27 |
| Editováno | 5.4.2026, 15:46 |
Tento inzerát je zvýhodněn do 20.4.2026, 13:28.
Dobu zvýhodnění můžete kdykoliv prodloužit.