| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 9x | Zobrazení celkem 9 968 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Ghost |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 80 - 90mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Vloženo | 1.5.2026, 18:06 |
| Editováno | 1.5.2026, 18:06 |