| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Cube |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2022 |
| Vloženo | 19.12.2025, 15:25 |
| Editováno | 19.3.2026, 09:03 |
| Aktualice pozice | 9.3.2026, 09:14 |