| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 9x | Zobrazení celkem 11 918 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Kona |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 18.1.2026, 08:13 |
| Editováno | 16.3.2026, 09:15 |