| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 5x | Zobrazení celkem 1 374 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Propain |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Vloženo | 4.4.2026, 17:42 |
| Editováno | 4.4.2026, 17:42 |