| IČ: | 02642182 |
| Web: | http://www.cyklokulhanek.cz/ |
| Aktivní inzeráty 7 | Inzerováno 695x | Zobrazení celkem 293 422 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2025 |
| Vloženo | 4.2.2026, 20:04 |
| Editováno | 11.2.2026, 09:53 |
| Aktualice pozice | 9.2.2026, 13:26 |