Z důvodu nevyužití prodám karbonové kolo orbea oiz, kolo stalo víc než rok, zasloužilo by si servis. Vše zohledněno v ceně, původní cena 190 tisíc.
Velikost rámu M, nejvyšší verze tlumiče i vidlice Fox factory Kashima, zdvih vidlice 120. Boost osy, kola Mavic crossmax elite. Brzdy sram level ultimate. Řazení a přehazovačka sram xx1. Karbonové kliky. Teleskopická sedlovka. Pláště maxxis.
AI Souhrn
Generované informace jsou pouze informativního charakteru
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát