| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 56x | Zobrazení celkem 31 051 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Haro |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 17.2.2026, 13:06 |
| Editováno | 17.3.2026, 19:12 |