| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 19x | Zobrazení celkem 8 064 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 130 - 150mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |