| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 28x | Zobrazení celkem 15 350 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Cannondale |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 26.4.2026, 12:15 |
| Editováno | 26.4.2026, 12:15 |