Prodávám své Colnago V3Rs ve velikosti 52s. Colnago má specifické značení velikostí, takže rám odpovídá spíše velikosti 54 u většiny ostatních značek (stack 560, reach 384, perfektně mi padlo při výšce postavy 176cm a rozkroku 82cm).
Kolo jsem koupil v Itálii od původního majitele, kterému ho stavěl a o údržbu se staral Saul Nencini, syn Gastoneho Nenciniho, vítěze Tour de France 1960, a bývalý mechanik Nibaliho a Sagana. Takže kolo má lepší rodokmen než většina z nás. Je to vrchařská raketa, váha 6,6kg (bez pedálů).
Zapletená kola: Campagnolo Bora Ultra WTO 33 (vnitřní šířka ráfku 21mm) Sada: SRAM Red eTap 11rychlostní (původní verze, ne AXS) Kliky: SRAM Red, 50/34z, 172,5mm Kazeta: SRAM Red XG-1190, 11-32z Kokpit: Deda Alanera integrovaný, řídítka 42cm / představec 100mm Pláště: Continental GP5000 S TR 25mm, TPU duše
Téměř perfektní stav. Pár drobných škrábanců na sedlovce, protože předchozí majitel používal stahovací pásky pro upevnění držáku Garmin Radar (ano, na Colnagu, bez komentáře). Detail viz fotky. Žádné další škrábance, promáčkliny, překvapení. Odhaduji, že původní majitel najezdil sotva 1000km a já zhruba stejně. Většinu původních dokumentů a servisních dílů přikládám.
Bonusem, protože pro ně nemám využití: 2× řetěz SRAM Red22, už zkrácený na míru kola a čerstvě navoskovaný 1× kazeta SRAM Force XG-1170, 11-32z (minimálně používaná, sundaná z trenažéru, než jsem přešel na virtuální řazení)
AI Souhrn beta
Generované informace jsou pouze informativního charakteru
📋 Charakteristika kola
Colnago V3Rs – top závodní silniční rám značky Colnago, navržený pro profesionální závody WorldTour
Lehký vrchařský rám s důrazem na tuhost, efektivní přenos síly a precizní ovladatelnost
Rámová velikost 52s (cca jako 54 u jiných značek) – sportovní posed, vhodný pro výkonnostní jízdu a závody
Celková hmotnost kola cca 6,6 kg (bez pedálů) – na hranici UCI limitu, vhodné pro kopce a závody do vrchu
⚙️ Výbava a osazení
Celkově jde o špičkové závodní osazení – komponenty z nejvyšších řad
Sada řazení/brzd: SRAM Red eTap 11s (elektronické bezdrátové řazení) – top sada, velmi nízká hmotnost
Kliky SRAM Red 50/34 + kazeta 11–32 – široký rozsah do kopců, vhodné i pro prudká stoupání
Zapletená kola Campagnolo Bora Ultra WTO 33 – top karbonová závodní kola, lehká a univerzální (profil 33 mm)
Integrovaný kokpit Deda Alanera – aero, čistý vzhled, vysoká tuhost
Pláště Continental GP5000 S TR 25 mm – rychlé závodní pláště, výborný valivý odpor
Stav: minimálně jeté, několik drobných kosmetických škrábanců na sedlovce, jinak velmi zachovalé
🚴 Styl jízdy
Primárně pro závodní silniční cyklistiku a ambiciózní trénink
Ideální pro kopcovité a horské závody, maratony, rychlé skupinové vyjížďky
Vhodné pro jezdce, kteří preferují sportovní až agresivní posed a vysokou rychlost
🏞️ Terén
Nejlépe funguje na kvalitním asfaltu
Vhodné i na rozbitější silnice, díky kombinaci 25mm plášťů a moderního karbonového rámu
Není určeno pro šotolinu nebo terén mimo zpevněné cesty
👥 Pro jaké uživatele
Doporučená výška jezdce přibližně 170–185 cm (ideálně kolem 173–180 cm, dle posedu)
Pokročilí a závodní cyklisté, případně velmi motivovaní hobby jezdci
Vhodné pro jezdce hledající maximální výkon v kopcích a závodní charakter kola
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát